Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / Вітання начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василя Даньчака з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Вітання начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василя Даньчака з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаю усіх працівників медичної галузі та Ваші родини із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! 
Новий рік  та Різдво - це надзвичайно душевні, щирі та сімейні свята. В період цих свят хочеться вірити в диво, традиційно кожен підбиває підсумки пройденого року та формує нові плани на майбутнє. Це час для певного переосмислення життєвої позиції, та час для початку умовно нового етапу в житті кожного. Передноворічні дні завжди наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування душевного тепла й надії, а загадані бажання обов‘язково здійснюються. 
Бажаю Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму. Нехай Новий Рік увійде до ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане  щедрим на здобутки. Хай здійсняться всі заповітні мрії.
З повагою, Василь Даньчак-начальник відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.