Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / Центр вакцинації, що функціонує у Тернополі на просп. Злуки, 45, показує одні з найкращих результатів щоденних щеплень в Україні

Центр вакцинації, що функціонує у Тернополі на просп. Злуки, 45, показує одні з найкращих результатів щоденних щеплень в Україні

Днями Тернопіль з офіційним візитом відвідав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

У рамках зустрічі очільник МОЗу спільно з міським головою Сергієм Надалом оглянули та перевірили роботу Центру масової вакцинації населення, що функціонує у Тернополі на просп. Злуки, 45.

Віктор Ляшко зазначив, що центр показує одні з найкращих результатів щоденних щеплень в Україні.

«Навантаження в цьому центрі вакцинації дозволяє спокійно бути в реанімаційних відділеннях, у відділеннях інтенсивної терапії, в інфекційних лікарнях, оскільки зменшується кількість людей, яких госпіталізують, - наголосив міністр охорони здоров’я України. – Враження про центр позитивне. Організовано процес правильно. Зараз, за статистикою, ми бачимо, що він вакцинує найбільше в Україні, є у лідерах».

Водночас, Сергій Надал додає, що окрім центру вакцинації на просп. Злуки, у Тернополі працює ще чотири пункти щеплень, які розташовані як в житлових масивах, так і у великих торговельних центрах, до яких можна швидко і комфортно дійти або доїхати громадським транспортом.

«Усі центри вакцинації працюють з 09:00 до 16:00 год, а пункти щеплень в ТЦ «Епіцентр» та ТРЦ «Подоляни» – з 09:00 до 18:00 год, – зазначив міський голова. – Для зручності жителів міста працюють також мобільні виїзні бригади, які вакцинують організовані колективи чисельністю понад 30 осіб, щоб без відриву від навчання, роботи чи виробництва можна було отримати необхідну вакцину».

Перелік пунктів щеплень наведено у таблиці нижче.

Додамо, згідно з останніми даними, уже понад 91 тисяча мешканців Тернополя пройшла імунізацію вакцинами проти COVID-19.

Зважаючи на те, що епідситуація починає загострюватися, закликаємо тернополян зробити щеплення проти коронавірусної інфекції та неухильно дотримуватися заходів безпеки: продовжувати носити маски, дотримуватися дистанції, часто мити руки та користуватися антисептиками.

242176727-1949396765223419-653911930846650439-n.jpg