Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / Тернопільські медики фіксують позитивну динаміку захворюваності на COVID-19 у регіоні

Тернопільські медики фіксують позитивну динаміку захворюваності на COVID-19 у регіоні

Під час чергового онлайн-засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом, яке відбулося 29 червня, лікар-епідеміолог Володимир Паничев проаналізував рівень захворюваності на CОVID-19 у регіоні та зазначив, що існує позитивна динаміка показника до зниження кількості хворих.

Так, вперше за кілька місяців, на Тернопільщині не зареєстровано жодного нового лабораторно підтвердженого випадку захворювання на CОVID-19.

«За попередню добу в області зареєстровано лише 6 підозр на CОVID-19. Одужала 51 особа. Кількість людей, які одужують значно перевищує кількість хворих. За минулу добу в області не зафіксовано летальних випадків,  що також є дуже хорошим показником. Продовжують хворіти станом на сьогодні 302 особи,  – розповідає Володимир Паничев. – На сьогодні коефіцієнт виявлення випадків складає 1,2 % –  в той час, коли цей показник не має перевищувати 20%. Різниця доволі суттєва і головне –  динаміка цього показника має тенденцію до зниження. Показник інцидентності складає 9,9% і теж постійно знижується. Кількість ліжок, що є завантаженими від відсотка виділених для пацієнтів з COVID-19 на сьогоднішній ранок склав 7,9% із забезпеченням кисню і без підозри цей показник складає 7,34%. Сподіваємося, що ситуація із захворюваністю в регіоні буде й надалі покращуватися, і найближчими днями ми очікуємо зниження нових випадків захворюваності і зменшення кількості хворих на COVID-19».

Додамо, про покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19 свідчить і те, що у місті Тернополі впродовж останніх 10-ти днів не зареєстровано жодного нового випадку CОVID-19 серед дітей та працівників закладів освіти.