Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / При «жовтому» рівні епіднебезпеки тернопільські садочки та школи працюватимуть у звичному режимі

При «жовтому» рівні епіднебезпеки тернопільські садочки та школи працюватимуть у звичному режимі

З 23 вересня у Тернополі дитячі садочки та школи працюватимуть у звичному режимі, незважаючи на встановлений Державною комісією ТЕБ та НС «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки у всіх регіонах України.

«Тернопільські освітяни ще до початку навчального року дуже відповідально віднеслися до питання вакцинації проти COVID-19. У місті немає жодної школи, де б не були вакциновані 80% педагогічного колективу. Це основна вимога, яка дає можливість працювати освітянам в очній формі, -  відзначив міський голова Сергій Надал. -  Наразі статистика щодо вакцинованих працівників у закладах освіти Тернополя така: серед усіх працівників дитячих садочків 91% - вакциновані, у школах – 88% вакцинованого персоналу. Відповідно, з 23 вересня усі тернопільські  школи і садочки працюватимуть у штатному режимі».

Додамо, відповідно до встановленого «жовтого» рівня епіднебезпеки, з 23 вересня у Тернополі діятимуть наступні обмеження:

  • школи, дитсадки та виші працюють за умови 80% вакцинованого персоналу принаймні однією дозою;
  • заборонено масові заходи за участю більше однієї людини на 4 кв. метра площі території або з наповненістю залів більше двох третин місць в кожному окремому залі;
  • не більше чотирьох людей за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами - мінімум 1,5 метра;
  • кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше двох третин місць або 50% місць в кожному окремому залі;
  • спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть при обмеженні кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів площі.

Обмеження не застосовуватимуться у разі наявності в понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, жовтих або зелених COVID- сертифікатів.