Першовересень у школі №15 м.Тернополя

01.09.11 День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів. Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.
1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають у школах першокласників. Для багатьох сімей почався новий період, новий графік життя. Особливі хвилювання відчувають першокласники і їх рідні. Попереду - нові знання,нове і цікаве життя. І зараз вони роблять перший крок на цій дорозі. У четвер, 01 вересня 2011 року, на святкування Першого дзвоника в ЗОШ № 15 були запрошені голова обласної ради Олексій Кайда та начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.
Сьогодні особливий день. День знань, початок нового навчального року. Маю за честь від імені міського голови Сергія Надала привітати усіх присутніх зі святом Першого дзвоника! В першу чергу звертаюсь до наших першокласників! Бажаю успіхів, натхнення, щоденних досягнень і перемог.Сподіваюсь, що в школі Вам буде дуже цікаво, – привітав Ростислав Левчук. - А для того, щоб ви гордилися тим, що ви тернополяни,змалечку знали й шанували людей рідного краю, росли справжніми патріотами своєї Батьківщини, даруємо вам сьогодні ще один букварик- книжечку "Наше місто". Читайте її і завжди бережіть честь рідного Тернополя!
Також дозвольте вручити вашій школі подарунок від міської ради - мультимедійну акустичну систему та унікальне видання Волинського університету, присвячене творчості Лесі Українки.