Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту в Тернополі отримав відмінну оцінку міжнародних спостерігачів

Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту в Тернополі отримав відмінну оцінку міжнародних спостерігачів

Подяки за допомогу в організації у Тернополі чемпіонату Європи з водно-моторного спорту висловив організаційному комітету президент Національної федерації з водно-моторного спорту України Віктор Шемчук. Він зачитав присутнім у сесійній залі оцінки по конкретних напрямах роботи. Загальна оцінка проведення заходу, за звітом міжнародних комісіонерів, - відмінно.
"Прийміть слова щирої подяки за Ваше сприяння Національній федерації водно-моторного спорту України та Міжнародному водно-моторному союзу (ЦІМ) в організації і проведенні Чемпіонату Європи 2011року у місті Тернополі. Завдяки Вам та роботі Ваших підлеглим цей знаковий для нашого міста захід відбувся на високому рівні та отримав визнання і схвальні відгуки міжнародних спостерігачів,вболівальників і городян. Переконаний, що наша співпраця у сфері розвитку спорту та організації культурно-масових заходів сприятиме створенню іміджу України як Європейської держави, надійного партнера і народу - здатного відшукати власне місце у європейській сім'ї. Бажаю Вам та Вашим колегам здоров'я, успіху і нових звершень у справі розбудови Української держави, плідної праці на благо громади та славного міста Тернополя", - зазначив Віктор Шемчук.
Грамоти та медалі міжнародного водно-моторного союзу під назвою "Сто років водно-моторному спорту", яку, за словами Віктора Шемчука, дають тим, хто зробив значний внесок у розвиток цього виду спорту отримали міський голова Сергій Надал, керівники структурних підрозділів міської ради та організацій, зокрема: начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Ростислав Левчук, заступники начальника відділу Ольга Ярмоленко і Мирослава Тарнавська.