Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

 • Подяка лікарю! Хочу подякувати за доброзичливий, чуйний, хороший колектив міської лікарні №2. Зараз я лікуюсь в ІІ терапевтичному відділенні лікарні. Висловлюю щиру подяку своєму лікуючому лікареві Стебло Марії Миколаївні. Це лікар від Бога. Вдячна їй за її людяність, увагу до хворих,доброзичливість, готовність допомогти хворому в його біді, хворобі, порадити добрим словом.
  Щиро дякую Вам.
  Бажаю Вам щастя, здоров'я, процвітання і вдячних пацієнтів.
  Пастущак М.Р. пацієнтка ІІ терапевтичного відділення

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11 Подяка лікарю! Щиро вдячна лікарю-акушер-гінекологу міської комунальної лікарні № 2 Сидорчук Ользі Михайлівні за професійність, чуйність, доброту.
  Пацієнтка ІІ акушерського відділення Кушнір М.С.

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11      7 вересня 2011 року на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення надати в оренду приміщення лікарень інвесторам, які хочуть відкрити тут кабінети з сучасними методиками та приладами лікування. Зокрема, приміщення в Поліклініці №1 надали в оренду Бельгійському медичному центру, який проводитиме тут амбулаторне лікування ран та діабетичної стопи. Також у лікарні швидкої допомоги встановлять сучасний комп’ютерний томограф. За 1,5-2 місяці в міській лікарні №2 планують встановити перший в області апарат для дроблення каміння в нирках літотріптор. Стосовно трьох нововведень міський голова дав доручення – у договорі передбачити соціальні пакети, аби незахищені верстви населення Тернополя мали змогу лікуватися за допомогою сучасних методик безкоштовно.

  09-10-2015 р.
   
 • 06.09.11 Сьогодні, 06.09.2011 року, на базі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 продовжила свою роботу “Майстерня здоров’я”, присвячена лікуванню та попередженню інсульту.
  Організатори акції “Майстерня здоров’я” - Громадська рада МОЗУ, Всеукраїнське Лікарське Товариство, адміністрація Тернопільської комунальної міської лікарні №2 та комунальна установа Тернопільської обласної ради “Центр здоров’я”. Активну участь в роботі акції взяли Гурик Ольга – лікар кардіологічного відділення міської лікарні №2, Андрій Зарусінський - лікар-методист КУТОР “Центр здоров’я”та волонтери. Для відвідувачів акції проводились вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, визначення рівня кальцію в організмі, роздача просвітницької літератури, бесіди і консультації з питань здорового способу життя. За два дні проведення акції скористалися нагодою обстежитись 151 особа.
  Організатори переконані, що реалізація проекту "Майстерня здоров’я" сприятиме поліпшенню обізнаності населення міста щодо збереження власного здоров’я та здоров’я інших людей.

  За матеріалами прес-служби ГУОЗ ОДА

  09-10-2015 р.
   
 • 01.09.11  Дорогі вчителі,учні та батьки! Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. З року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас.Адже, він знаменує початок нових знань,досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
  А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Бажаю Вам всім бути активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво й весело, щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів, відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди зайдете свій шлях ужитті! Шановні батьки! Вітаю вас з цим чудовим днем і бажаю вам згадати про найважливіше: про мудрість у житті. Нехай в житті вас і ваших дітей завжди буде місце знанню, мудрості, які допомагають справлятися з життєвими негараздами.Витримки та терпіння вам. Підтримуйте своїх дітей. Допоможіть їм і вони будуть приносити вам радість, тішитимуть своїми здобутками.
  Зі святом всіх вас!
  З повагою начальник відділу Ростислав Левчук

  09-10-2015 р.
   
 • 01.09.11
  День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів.
  Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. 1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають у школах першокласників. Для багатьох сімей почався новий період, новий графік життя. Особливі хвилювання відчувають першокласники і їх рідні. Попереду - нові знання, нове і цікаве життя. І зараз вони роблять перший крок на цій дорозі. У четвер, 01 вересня 2011 року, на святкування Першого дзвоника в ЗОШ № 15 були запрошені голова обласної ради Олексій Кайда та начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.

  09-10-2015 р.
   
 • 26 серпня 2011 року в Українському домі "Перемога" проводився аукціон по збору коштів на переносний монітор для реанімаційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні. Продавали сертифікати, які дають можливість здійснити політ на повітряній кулі у День міста.

  09-10-2015 р.
   
 • 23 серпня 2011 року в Тернопільській комунальній лікарні №2 відбувся конкурс на кращу флористичну композицію “Свято квітів”, приурочений 20-ій річниці Незалежності України.
  На захід були запрошені секретар міської ради Ігор Турський, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук, голова обласної профспілкової організації медичних працівників Володимир Кузів. У конкурсі приймали участь усі відділення ТКМЛ №2 та композиції працівників Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні. Усі композиції учасників свята відрізнялися особливим оформленням, цікавими ідеями, оригінальністю. Деякі учасники конкурсу представили ще й національні страви та напої, якими щедро частували гостей.
  Членам журі нелегко було визначити переможців конкурсу: І-ше місце отримала композиція спеціалізованого кардіологічного відділення ТКМЛ №2, за що відділення нагороджене цінним подарунком (холодильник). ІІ-ге місце отримало господарське відділення ТКМЛ №2.

  09-10-2015 р.
   
 • До 20-ї річниці Незалежності України відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» нагороджено 60наших краян, серед них лікаря- акушер-гінеколога Тернопільської комунальної міської лікарні №2 Мацюка Олександра Гавриловича.
  Щиро вітаємо Олександра Гавриловича з отриманням відзнаки, бажаємо міцного здоров'я, добра і благополуччя, здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії і любові до України!

  09-10-2015 р.
   
 • Шановні тернополяни та гості міста! Щиро вітаю Вас з 20-ю річницею Незалежності України! Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас -випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті– на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо! Зичу Вам здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту,життєвих удач і творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу.
  Слава Україні!

  09-10-2015 р.
   
 • У відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення звернулися жителі вул. Бродівської та вул. Лук‘яновича з проханням не відкривати амбулаторію сімейного лікаря по вул. Бродівській.

  09-10-2015 р.
   
 • В практику світової медицини в тому числі в стоматології широко впроваджуються біосумісні технології. До таких відносяться термопластичні матеріали для виготовлення зубних протезів. Міською стоматологічною поліклінікою придбано і впроваджено в лікувальну практику систему "мультипрес" для роботи з термопластичними матеріалами виробництва провідних фірм: Англії, США, Італії, Польщі.
  Переваги протезів з термопластів: відсутність алергічних реакцій та протипоказів, легкість, висока еластичність,витривалість, витонченість конструкцій і можливість комбінування з іншими системами та матеріалами. Зубні протези з термопластів користуються широким попитом серед пацієнтів.

  За інформацією Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки

  09-10-2015 р.
   
 • Подяка лікарю поліклінічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 Жителька міста Тернополя Чіп Анастасія Василівна від усієї душі висловлює подяку лікарю поліклінічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 Скочило Галині Богданівні.Здоров'я, сімейного щастя, довгих років життя. Велика подяка за чуйність, увагу, хороше ставлення до пацієнтів, за людяність.
  Також подяка медичній сестрі Кердей Валентині Дмитрівні.

  За інформацією Тернопільської комунальної міської лікарні №2

  09-10-2015 р.
   
 • Вчитель-пенсіонер Вовк Ольга Григорівна висловлює щиру подяку завідувачу кардіологічного відділення Степанчуку Борису Івановичу та всьому медичному персоналу блоку інтенсивної терапії кардіологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 за їх високий професіоналізм, доброзичливість та відношення до своїх професійних обов′язків.

  09-10-2015 р.
   
 • Нема у світі стільки золота, щоб ним озолотити, нема в запасі стільки слів, щоби висловити подяку талановитим спеціалістам, Богом посланим лікарям-завідуючому 2-им хірургічним відділенням лікарні швидкої допомоги О.Я.Мандзію та професору – хірургу І. М. Дейкалу. Не знаючи спокою і спочинку, в будь – яку пору дня чи ночі вони ведуть боротьбу з недугою за операційним столом, і, як правило перемагають, бо Господь посередних... Низький уклін за мудрість, доброту, співчуття і людяність прийміть Ігоре Миколайовичу і Олеже Ярославовичу, від батьків, родичів і особисто від Володимира Осички – вашого колишнього пацієнта. Щиро вдячні також талановитому лікарю Дмитрові Богдановичу Фірі та всім молодшим працівникам 2-ої хірургії лікарні швидкої допомоги м. Тернополя. Хай Божі ангели вас завжди охороняють від недуг і нещасть! З повагою – мама Любов Осичка.

   

  За матеріалами газети “Вільне життя ПЛЮС”№ 60 від 3 серпня 2011року.

  09-10-2015 р.