Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

 • 29.09.11       «Впровадження у життя інноваційних медичних та фармацевтичних технологій дозволить покращити медичну допомогу пацієнтам», - про це Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко сказав, відкриваючи Міжнародний медичний форум та Міжнародний форум фармацевтичної індустрії, який розпочався сьогодні в рамках Міжнародного інноваційного форуму країн СНД-2011. Олександр Аніщенко підкреслив, що вітчизняні напрацювання фармацевтичної та медичної галузі займають достойне місце на Міжнародному форумі.

  09-10-2015 р.
   
 • 26.09.11 Визначено переможця щодо створення проекту «Соціальні аптеки» Нагадаємо, дозвіл виступити засновником товариства з обмеженою відповідальністю «Соціальні аптеки» свого часу депутати надали комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення». Щоб взяти участь у конкурсі претендентам потрібно було виконати чималу кількість вимог і підтвердити їх документально.

  09-10-2015 р.
   
 • 26.09.11     23 вересня 2011 року міська комунальна лікарня №3 відсвяткувала 22-річчя. З цієї нагоди міський голова Сергій Надал відкрив у медичному закладі оновлені лікарняні палати з багатофункціональними ліжками. Кращі працівники установи отримали цінні подарунки (наручні годинники) від міського голови та подяки за плідну працю від начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислава Левчука.
  Сучасне обладнання лікарня отримала за особистої підтримки очільника Тернополя та Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм «ЮНЕСКО». Від імені Тернопільської міської ради Сергій Надал побажав всім лікарям і адміністрації лікарні №3 –здоров"я, добробуту, затишку і злагоди в родинах, задоволення від кожного прожитого дня. Звертаючись до присутніх Сергій Віталійович, зокрема, зазначив: «Приємно, що міській комунальній лікарні №3 виповнюється 22 роки. І ця подія викликає в мене декілька важливих особисто для мене асоціацій. Про минуле, сьогодення і майбутнє. По-перше. Я виріс в сім`ї лікарів і тому мені не потрібно багато розповідати про цю професію. Всю її важливість для людей, складність для самих лікарів я бачив на прикладі моїх батьків. Шкода, що ані за попередньої, радянської влади, ані в незалежній Україні професія, яка рятує людські життя, професія, яка приносить людям здоров’я, не пошанована належним чином. На жаль, це наслідок підходів, які панують в нашій державі від самих верхів. По-друге. Історія цієї лікарні є дуже промовистою, як і вся новітня історія України. Спочатку вона була елітною, закладом для вибраних. Не кожен тернополянин міг сюди потрапити.Але згодом вона стала доступною, народною… Але елітною тим, що зібрала в собі кращих фахівців-лікарів різних профілів. Тут професійний колектив. І подяка від усіх тернополян вам за здоров’я і врятовані роки життя багатьох людей. По-третє. Вчорашні проблеми ми ризикуємо перенести в майбутнє, якщо не запровадимо нових підходів. Якщо не будемо йти в майбутнє з новими сучасними технологіями і підходами до медичного обслуговування населення. Нове обладнання, інформатизація медичної галузі – це те, з чим ми рухаємось далі. І наше місто впевнено йде цим шляхом». Також міська комунальна лікарня №3 презентувала власний WEB-сайт. Інтернет портал розміщений за адресою http://www.tmkl3.tk/.
  Тут будь який користувач мережі інтернет може ознайомитись з персоналом лікарні, відділеннями, розкладом роботи спеціалістів, отримати онлайн-консультації лікарів. Згодом за допомогою порталу можна буде записатися на прийом до лікаря. Головний лікар міської лікарні №3 Юрій Лазарчук розповів, що над роботою по розробці сайту працювали пів року та не витрачали коштів. Сайт простий в користуванні і не вимагає від користувачів жодної підготовки. Навігація сайту максимально проста, доступна і зрозуміла. Так, в розділах Стаціонарний відділ, Поліклінічний відділ, Діагностичне відділення і міститься основна інформація щодо діяльності структурних підрозділів закладу. Окремий розділ Інформація пацієнтам стане у нагоді тим, хто планує візит до лікаря. Тут можна дізнатися про Права та обов'язки пацієнтів, Розподіл дільниць, Розклад роботи лікарів поліклініки.
  Завдяки Новинам ви будете в курсі усіх подій, що відбуваються в лікувальному закладі, а розділ Медичний гумор сприятиме бадьорому настрою, приємному відпочинку і взаєморозумінню. Стане в нагоді і Медичний календар, з якого читачі дізнаються про важливі всеукраїнські і міжнародні дати, що стосуються медичної сфери.
  На сайті запроваджено Консультації лікарів. Якщо у вас виникнуть запитання, то фахівці лікарні дадуть на них повну і вичерпну відповідь в згаданому розділі. А зв'язатися з фахівцями легко, бо на сайті є Контакти. Сайт ще знаходиться на стадії розробки, і кожен може залишити там свої побажання, завдяки яким він стане ще кращим.
  Адміністрація Тернопільської міської лікарні №3 сподівається, що перебування на сайті закладу буде приємним і корисним, а ми попросили поділитися враженнями про новий інтернет-ресурс його перших читачів.

  09-10-2015 р.
   
 • 26.09.11  26 - 27 вересня 2011 року з 10.00 до14.00 год. в приміщенні поліклініки Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 проходитиме традиційна “Майстерня здоров’я", інформаційно-оздоровча акція, присвячена Всесвітньому дню серця. Учасники акції матимуть змогу виміряти артеріальний тиск, визначити рівень кальцію в крові, індекс маси тіла, антропометричні дані, отримати консультації сімейних лікарів, лікарів кардіологів ТКМЛ №2, лікарів КУТОР. “Центру здоров'я” та інших фахівців з різних проблем здоров'я та здорового способу життя.

  09-10-2015 р.
   
 • 22.09.11 Міський голова Сергій Надал підписав розпорядження про розміщення книг відгуків та пропозицій громадян в лікувально-профілактичних закладах міста. Відділом охорони здоров'я та медичного забезпечення видано наказ, в якому зобов'язано головних лікарів лікувальних закладів міста подавати відповідну інформацію, що дасть змогу аналізувати та узагальнювати звернення громадян для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно-значимих проблем, які потребують негайного вирішення, своєчасне розроблення пропозицій щодо поліпшення ситуації.

  09-10-2015 р.
   
 • 22.09.11 У відповідності з планом основних організаційних заходів головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації на 2011 рік та наказу відділу охорони здоров"я та медичного забезпечення на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги 22 вересня 2011 року було проведено переривчасті курси ортопедів-травматологів та засідання асоціації ортопедів-травматологів області.
  На захід були запрошені лікарі ортопеди-травматологи та відповідальні за надання медичної допомоги хворим при опіках. На курсах розглядалися такі питання, як аналіз роботи опікової служби за 2010 рік і І півріччя 2011 року, лікування опіків та ран не опікової етіології (професор Бігуняк В.В.), клінічні протоколи надання медичної допомоги хворим з опіками та їх наслідками, реабілітація опікових реконвалесцентів (канд. мед.наук Бадюк О.Я.)

  За матеріалами прес-служби ГУОЗ ОДА

  09-10-2015 р.
   
 • 21.09.11        Ростислав Левчук: «Ми забезпечили функціонування чотирьох напрямків медицини» У Тернополі незабаром запрацює чотири важливих медичних напрямки, які дадуть можливість надавати якісні медичні послуги мешканцям міста. Це стосується ангіографії, комп’ютерної томографії, літотріпсії та лікування ран і діабетичної стопи. Задля цього міська рада і відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення зайнялися пошуком інвесторів, які на умовах державно-приватного договору із включенням соціального пакета зголосилися б закупити необхідну дороговартісну апаратуру і здійснювали цільове медичне обслуговування. Детальніше про це розповів начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук.
  – На початку літа ви звітували про те, що восени медична галузь міста отримає унікальне обладнання…
  – На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про передачу приміщень в оренду на пільгових умовах для здійснення медичної діяльності у тих напрямках, яких у нашому регіоні немає, і вирішення тих медичних проблем, на які держава не виділила коштів. Йдеться про літотрипсію – метод дроблення каміння в нирках. Наш регіон є ендемічним щодо цього захворювання, адже якість питної води за своїм хімічним складом сприяє розвитку сечо-кам’яної хвороби. Маючи таку проблемну галузь, місто не має апаратури, за допомогою якої лікували б цю патологію.

  09-10-2015 р.
   
 • 16.09.11     Подяки за допомогу в організації у Тернополі чемпіонату Європи з водно-моторного спорту висловив організаційному комітету президент Національної федерації з водно-моторного спорту України Віктор Шемчук. Він зачитав присутнім у сесійній залі оцінки по конкретних напрямах роботи. Загальна оцінка проведення заходу, за звітом міжнародних комісіонерів, - відмінно. "Прийміть слова щирої подяки за Ваше сприяння Національній федерації водно-моторного спорту України та Міжнародному водно-моторному союзу (ЦІМ) в організації і проведенні Чемпіонату Європи 2011року у місті Тернополі. Завдяки Вам та роботі Ваших підлеглим цей знаковий для нашого міста захід відбувся на високому рівні та отримав визнання і схвальні відгуки міжнародних спостерігачів,вболівальників і городян.

  09-10-2015 р.
   
 • 16.09.11   Вітання телеканалу ТV – 4! Шановна Юліє Миколаївно та колектив ТV – 4!
  Від імені відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради щиро вітаю Вас з 20-річним ювілеєм Вашого каналу! За цими роками стоїть тернистий шлях Вашого становлення. Він був важким і напруженим, але праця Ваша нагороджена - Ви досягли відмінних успіхів. Бажаю Вам та Вашим колегам здоров'я, успіху, творчих злетів у високому служінні в ім’я слави України та на благо громади славного міста Тернополя.
  Щиро, з повагою, начальник відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення ТМР Ростислав Левчук

  09-10-2015 р.
   
 • 13.09.11 У вересні Міська комунальна лікарня №3 матиме свій веб-сайт Презентація новоствореного сайту очікується в другій декаді вересня. Новий інформаційний портал, безумовно, буде цікавим не лише тернополянам, а й нашим землякам і колегам з ближнього і далекого зарубіжжя.

  09-10-2015 р.
   
 • 09.09.11 Зміни у всіх сферах системи охорони здоров'я значно посилилися та прискорилися протягом останніх років. Це викликало потребу у спеціалістах у галузі управління, здатних до глибокого розуміння проблем та ключових тенденцій у сфері охорони здоров'я, а головне - застосування широкого спектру навичок, необхідних для впровадження та управління змінами на організаційному та політичному рівнях. Саме підготовка професійних управлінських кадрів у сфері охорони здоров'я і є метою впровадження багатопрофільної програми з управління охороною здоров'я, побудованої за модульним принципом та з урахуванням передового світового досвіду.

  09-10-2015 р.
   
 • Подяка лікарю! Хочу подякувати за доброзичливий, чуйний, хороший колектив міської лікарні №2. Зараз я лікуюсь в ІІ терапевтичному відділенні лікарні. Висловлюю щиру подяку своєму лікуючому лікареві Стебло Марії Миколаївні. Це лікар від Бога. Вдячна їй за її людяність, увагу до хворих,доброзичливість, готовність допомогти хворому в його біді, хворобі, порадити добрим словом.
  Щиро дякую Вам.
  Бажаю Вам щастя, здоров'я, процвітання і вдячних пацієнтів.
  Пастущак М.Р. пацієнтка ІІ терапевтичного відділення

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11 Подяка лікарю! Щиро вдячна лікарю-акушер-гінекологу міської комунальної лікарні № 2 Сидорчук Ользі Михайлівні за професійність, чуйність, доброту.
  Пацієнтка ІІ акушерського відділення Кушнір М.С.

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11      7 вересня 2011 року на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення надати в оренду приміщення лікарень інвесторам, які хочуть відкрити тут кабінети з сучасними методиками та приладами лікування. Зокрема, приміщення в Поліклініці №1 надали в оренду Бельгійському медичному центру, який проводитиме тут амбулаторне лікування ран та діабетичної стопи. Також у лікарні швидкої допомоги встановлять сучасний комп’ютерний томограф. За 1,5-2 місяці в міській лікарні №2 планують встановити перший в області апарат для дроблення каміння в нирках літотріптор. Стосовно трьох нововведень міський голова дав доручення – у договорі передбачити соціальні пакети, аби незахищені верстви населення Тернополя мали змогу лікуватися за допомогою сучасних методик безкоштовно.

  09-10-2015 р.
   
 • 06.09.11 Сьогодні, 06.09.2011 року, на базі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 продовжила свою роботу “Майстерня здоров’я”, присвячена лікуванню та попередженню інсульту.
  Організатори акції “Майстерня здоров’я” - Громадська рада МОЗУ, Всеукраїнське Лікарське Товариство, адміністрація Тернопільської комунальної міської лікарні №2 та комунальна установа Тернопільської обласної ради “Центр здоров’я”. Активну участь в роботі акції взяли Гурик Ольга – лікар кардіологічного відділення міської лікарні №2, Андрій Зарусінський - лікар-методист КУТОР “Центр здоров’я”та волонтери. Для відвідувачів акції проводились вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, визначення рівня кальцію в організмі, роздача просвітницької літератури, бесіди і консультації з питань здорового способу життя. За два дні проведення акції скористалися нагодою обстежитись 151 особа.
  Організатори переконані, що реалізація проекту "Майстерня здоров’я" сприятиме поліпшенню обізнаності населення міста щодо збереження власного здоров’я та здоров’я інших людей.

  За матеріалами прес-служби ГУОЗ ОДА

  09-10-2015 р.